Stylowe kalendarze na 2024 rok – pomysł na praktyczny upominek

W przeciągu roku tak wiele się dzieje. Codzienne obowiązki, hobbystyczne zajęcia, wyjazdy, różnego typu imprezy, czy też wizyty u lekarzy. O tym, jak trudno jest czasami zapanować nad organizacją każdego miesiąca wiedzą najlepiej zapracowani rodzice. Ale oczywiście nie tylko. Bywa, że osoby żyjące solo potrafią również sporo zmieścić w swoim grafiku!

Dla wszystkich zajętych osób jest jedna rada. Otóż podstawą jest umiejętne planowanie. I spróbujmy nie używać do tego celu ekranu, którego na co dzień obok nas jest już i tak zdecydowanie za dużo. Zapomnijmy o terminarzu w smartfonie i zainwestujmy w piękny kalendarz planer na biurko, na ścianę lub w postaci książki. Dla siebie i dla bliskich. 

Pomysłowy terminarz biurkowy i organizacja zawsze pod kontrolą…

Planowanie nigdy nie było prostsze! Wystarczy mieć pod ręką praktyczny planer biurkowy. Idealny nie tylko dla osób pracujących w trybie home office. Biurkowy terminarz z bajkowymi motywami docenią na pewno także wszystkie dzieci. Najmłodsi z wielkim entuzjazmem zaznaczą w planerze urodziny najbliższych oraz ważne święta – ucząc się oczywiście przy tym poszczególnych dni tygodnia i miesięcy. Biurkowe planery dostępne są w wielu formatach. Potrzebny jest terminarz trójdzielny ukazujący trzy miesiące, miesięczny, czy może tygodniowy? Przy zakupie warto zwracać uwagę, czy przy danym dniu znajduje się wystarczająco dużo miejsca na zapiski. 

Wygodny planer ścienny, czyli użyteczna ozdoba pokoju

Hitem na rynku są dziś kolorowe kalendarze rodzinne z naklejkami, które w znacznym stopniu ułatwiają codzienne planowanie. Nietrudno się domyślić, że w tym przypadku w organizowaniu zajęć z entuzjazmem uczestniczyć będą także najmłodsi. Zakładając, że dorośli nadzorują działania pociech, można założyć, że planowanie będzie udane! W przeciwnym razie lepiej postawić na mniej atrakcyjne z punktu widzenia dzieci kalendarze trójdzielne lub też duże planery ukazujące od razu okrągły rok. Sprawdźmy koniecznie, czy do zapisków nie będzie potrzebny specjalny marker, który nie zawsze wchodzi w skład zestawu. Ścienne terminarze są bowiem często suchościeralne. Sporą popularnością cieszą się także kalendarze magnetyczne. 

A może piękny kalendarz książkowy o nietuzinkowym wzornictwie? 

Wciąż brakuje pomysłów na atrakcyjny prezent? Więc podaruj na święta kalendarz na 2024 rok w postaci efektownej książki z unikalną okładką. Rynek kusi bardzo bogatą ofertą tego typu produktów. Przykładowo, romantyczne, kwieciste wzornictwo okładki kalendarza na pewno zauroczy każdą estetkę! Dla Panów polecane są modele jednobarwne o wysokiej jakości, estetycznym i bardzo eleganckim wykończeniu skóropodobnym albo tkaninowym. Świetną opcją jest wręczenie bliskiej osobie książkowego terminarza w opcji spersonalizowanej. Obdarowana osoba na pewno doceni tę wyjątkową unikalność…

fot: adobe stock

Dodaj komentarz